Przelotka gumowa Romix C60493
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60493
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Przelotka gumowa ROMIX C60493
Przelotka gumowa C60493. Średnica otworu montażowego 16mm
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Przelotka gumowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Przelotki |
| Numer katalogowy: | C60493 |
| Kod EAN: | 5907628618820 |
| Wymiar B: | 16,0 mm |
| Wymiar G: | 6,0 mm |
| Średnica fi : | 15,0 mm |
| Wymiar d1: | 1,8 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Wszystkie marki | wiele zastosowań |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.