Nakrętka zakola Romix 41278Z
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM41278Z
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Nakrętka ROMIX 41278Z
Romix 41278Z Nakrętka nadkoli i osłon BMW MB VW
AUTOSHOP Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Nakrętka |
| Producent: | Romix |
| Linia: | nakrętki |
| Numer katalogowy: | 41278Z |
| Kod EAN: | 5907626803617 |
| Średnica zewnętrzna: | 21,0 mm |
| Średnica wewnętrzna: | 4,5 mm |
| Wysokość: | 10,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3' E90, 5' E60; | spinki osłon |
| BMW | 5 F10; | osprzęt w komorze silnika |
| BMW | 7 E01; | osprzęt w komorze silnika |
| BMW | X1 E84; | osprzęt w komorze silnika |
| BMW | X5 E70; | osprzęt w komorze silnika |
| BMW | X6 E70; | osprzęt w komorze silnika |
| Mercedes | różne | wiele zastosowań |
| Mini | Clubman 06-10 | spinki osłon |
| Mini | Cooper 06-10 | spinki osłon |
| Mini | Countryman | spinki osłon |
| Mini | Paceman | spinki osłon |
| Opel | Astra G, H; Corsa C | spinki nadkoli |
| VW | Bora, Golf IV | spinki nadkoli |
| VW | New Beetle | spinki nadkoli |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.