Nakrętka plastikowa Romix C10146
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10146
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Nakrętka plastikowa ROMIX C10146
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Nakrętka plastikowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | C10146 |
| Kod EAN: | 5907626814965 |
| Średnica: | 16 mm |
| Wysokość: | 6,0 mm |
| Otwór: | 4,2 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Fiat | Ducato 01-06 | mocowanie nadkoli |
| Opel | Astra F, G,H, J | mocowanie nadkoli |
| Opel | Corsa C, D | mocowanie nadkoli i osłon |
| Opel | Insignia | mocowanie nadkoli |
| Opel | Meriva A | mocowanie zderzaków |
| Opel | Meriva B | mocowanie nadkoli |
| Opel | Signum | mocowanie nadkoli |
| Opel | Vectra B,C | mocowanie nadkoli |
| Opel | Zafira A, B | mocowanie nadkoli |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.