MOLL X-Tra Charge 82Ah/800A P+ (84082)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MOLL84082
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Akumulator samochodowy MOLL X-Tra Charge 12V 82Ah/800A (84082)
Akumulator X-Tra Charge 82Ah 800A - to najlepsze rozwiązanie dla klientów, którzy zwracają uwagę na korzystną cenę, ale równocześnie chcieliby mieć produkt dysponujący zaawansowaną technologią i gwarantujący niezawodny rozruch
Moll X-Tra Charge to akumulatory OEM do nowych samochodów wyprodukowanych w Niemczech.
Ulepszone zużycie energii i wyjątkowo szybkie ładowanie dzięki nowej serii Moll X-TRA Charge
Akumulatory Moll X-TRA Charge imponują wyjątkowo szybkim ładowaniem dzięki technologii nano-carbon. Podczas rozładowywania akumulatora powstają duże, gruboziarniste i nieprzewodzące siarczany ołowiu. Samochód z długim przestojem i źle naładowanym akumulatorem potrzebuje znacznie więcej energii, aby rozpuścić te kryształki siarczanu ołowiu, a ładowanie również trwa dłużej. Akumulatory X-TRA ładują się dzięki nanocząsteczkom węgla, które zapewniają lepszą strukturę porów i znaczne zwiększenie powierzchni. To powoduje, że siarczany ołowiu rozpuszczają się znacznie szybciej. Możliwość ładowania akumulatora znacznie wzrasta, szczególnie przy niskim napięciu ładowania. Co więcej, akumulator Moll X-TRA Charge ma znacznie lepsze zużycie energii w porównaniu do porównywalnych standardowych akumulatorów
Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie: | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | MOLL |
| Nr modelu: | 84082 |
| Kod EAN: | |
| Technologia: | Nano - Carbon |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 82Ah |
| Prąd rozruchowy w/g EN: | 800A |
| Wymiary: | 315×175×175mm |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | prawy ''+" |
| Waga: | 20,3 kg |
| Status: | produkt nowy, gotowy do natychmiastowego użycia |
| Gwarancja: | 3 lata |
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !

Moll Batterien to niemiecka marka akumulatorów klasy premium. Produkowana jest od ponad siedemdziesięciu lat w bawarskim mieście Bad Staffelstein przez Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG. Wysoka jakość produkowanych akumulatorów zaowocowała tym że na chwilę obecną większość produkcji trafia na rynek OE, czyli na pierwsze wyposażenie nowych samochodów. Wśród firm, które zaufały niemieckiej jakości akumulatorów Moll, są między innymi: Volkswagen, Audi, Porsche, Mercedes, Daimler, Man, Leibherr i wiele inny
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.