MOLL X-Tra Charge 62Ah/620A P+ (84062)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MOLL84062
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Akumulator samochodowy MOLL X-Tra Charge 12V 62Ah/620A (84062)
Akumulator X-Tra Charge 62Ah 620A - to najlepsze rozwiązanie dla klientów, którzy zwracają uwagę na korzystną cenę, ale równocześnie chcieliby mieć produkt dysponujący zaawansowaną technologią i gwarantujący niezawodny rozruch
Moll X-Tra Charge to akumulatory OEM do nowych samochodów wyprodukowanych w Niemczech.
Ulepszone zużycie energii i wyjątkowo szybkie ładowanie dzięki nowej serii Moll X-TRA Charge
Akumulatory Moll X-TRA Charge imponują wyjątkowo szybkim ładowaniem dzięki technologii nano-carbon. Podczas rozładowywania akumulatora powstają duże, gruboziarniste i nieprzewodzące siarczany ołowiu. Samochód z długim przestojem i źle naładowanym akumulatorem potrzebuje znacznie więcej energii, aby rozpuścić te kryształki siarczanu ołowiu, a ładowanie również trwa dłużej. Akumulatory X-TRA ładują się dzięki nanocząsteczkom węgla, które zapewniają lepszą strukturę porów i znaczne zwiększenie powierzchni. To powoduje, że siarczany ołowiu rozpuszczają się znacznie szybciej. Możliwość ładowania akumulatora znacznie wzrasta, szczególnie przy niskim napięciu ładowania. Co więcej, akumulator Moll X-TRA Charge ma znacznie lepsze zużycie energii w porównaniu do porównywalnych standardowych akumulatorów
Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie: | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | MOLL |
| Nr modelu: | 84062 |
| Kod EAN: | |
| Technologia: | Nano - Carbon |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 62Ah |
| Prąd rozruchowy w/g EN: | 620A |
| Wymiary: | 242/175/175mm |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | prawy ''+" |
| Waga: | 16,0 kg |
| Status: | produkt nowy, przygotowany do natychmiastowego użycia |
| Gwarancja: | 3 lata |
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !

Moll Batterien to niemiecka marka akumulatorów klasy premium. Produkowana jest od ponad siedemdziesięciu lat w bawarskim mieście Bad Staffelstein przez Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG. Wysoka jakość produkowanych akumulatorów zaowocowała tym że na chwilę obecną większość produkcji trafia na rynek OE, czyli na pierwsze wyposażenie nowych samochodów. Wśród firm, które zaufały niemieckiej jakości akumulatorów Moll, są między innymi: Volkswagen, Audi, Porsche, Mercedes, Daimler, Man, Leibherr i wiele innych.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Akumulatory zawierają kwas siarkowy i wytwarzają wybuchową mieszankę wodoru i tlenu. Upewnij się, że miejsce pracy jest odpowiednio wietrzone. Używanie otwartego ognia, urządzeń iskrzących, nieosłoniętego oświetlenia i palenie tytoniu jest wzbronione. Podczas wszelkich prac przy akumulatorze zawsze noś okulary ochronne zgodne z CE EN166 (Europa) oraz maskę na twarzy lub odporne na odpryski gogle. Nigdy nie pochylaj się nad akumulatorem podczas rozruchu, testowania lub ładowania.
Producent
Moll Baterien GmbH
Angerstrasse 50 96131 Bad Staffelstein
96131 Bad Staffelstein, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Autokompleks Łukasz Filipek
Dębina, ul. Warszawska 146 05-152 Czosnów
05-152 Czosnów, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.