MOLL EFB 12V 68Ah/660A P+ Start Stop (82068)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MOLL82068
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Akumulator samochodowy MOLL EFB 82068 12V 68Ah/660A P+ Start Stop
Akumulator MOLL EFB 82068 łączy zalety akumulatora kwasowego z wysoką wydajnością elektryczną i ponad czterokrotnie większą żywotnością cykliczną. Powoduje to, że akumulator MOLL EFB jest idealny do zastosowań w pojazdach z systemami Start-Stop i odzyskiwania energii, oraz tych które posiadają odbiorniki o wysokim zapotrzebowaniu na energię. Dzięki dobrej stabilności termicznej akumulator MOLL EFB może być używany w środowisku o podwyższonej temperaturze pracy.
Zalety użytkowe akumulatora MOLL EFB 82068
- bardzo wysoka wydajność cykliczna
- bardzo duża ilość cykli pracy w zastosowaniach Micro-Hybrid zapewniająca długi okres działania akumulatora
- całkowita bezobsługowość
- bardzo niskie samo-rozładowanie dzięki zastosowaniu technologii wapniowej
- wskaźnik poziomu elektrolitu
- adapter na dolnych mocowaniach
Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie: | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | MOLL |
| Nr modelu: | 82068 |
| Kod EAN: | 4027701820689 |
| Technologia: | EFB |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 68Ah |
| Prąd rozruchowy wg EN: | 660A |
| Wymiary [długość/szerokość/wysokość]: | 278/175/175mm |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | prawy ''+" |
| Waga: | 19,5 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !

Moll Batterien to niemiecka marka akumulatorów klasy premium. Produkowana jest od ponad siedemdziesięciu lat w bawarskim mieście Bad Staffelstein przez Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG. Wysoka jakość produkowanych akumulatorów zaowocowała tym że na chwilę obecną większość produkcji trafia na rynek OE, czyli na pierwsze wyposażenie nowych samochodów. Wśród firm, które zaufały niemieckiej jakości akumulatorów Moll, są między innymi: Volkswagen, Audi, Porsche, Mercedes, Daimler, Man, Leibherr i wiele innych.
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Akumulatory zawierają kwas siarkowy i wytwarzają wybuchową mieszankę wodoru i tlenu. Upewnij się, że miejsce pracy jest odpowiednio wietrzone. Używanie otwartego ognia, urządzeń iskrzących, nieosłoniętego oświetlenia i palenie tytoniu jest wzbronione. Podczas wszelkich prac przy akumulatorze zawsze noś okulary ochronne zgodne z CE EN166 (Europa) oraz maskę na twarzy lub odporne na odpryski gogle. Nigdy nie pochylaj się nad akumulatorem podczas rozruchu, testowania lub ładowania.
Producent
Moll Baterien GmbH
Angerstrasse 50 96131 Bad Staffelstein
96131 Bad Staffelstein, Niemcy
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Autokompleks Łukasz Filipek
Dębina, ul. Warszawska 146 05-152 Czosnów
05-152 Czosnów, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.