MOLL EFB 12V 52Ah/520A P+ Start Stop (82052)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: MOLL82052
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Akumulator samochodowy MOLL EFB 82052 12V 52Ah/620A P+ Start Stop
Akumulator MOLL EFB 82052 łączy zalety akumulatora kwasowego z wysoką wydajnością elektryczną i ponad czterokrotnie większą żywotnością cykliczną. Powoduje to, że akumulator MOLL EFB jest idealny do zastosowań w pojazdach z systemami Start-Stop i odzyskiwania energii, oraz tych które posiadają odbiorniki o wysokim zapotrzebowaniu na energię. Dzięki dobrej stabilności termicznej akumulator MOLL EFB może być używany w środowisku o podwyższonej temperaturze pracy.
Zalety użytkowe akumulatora MOLL EFB 82052
- bardzo duża ilość cykli pracy w zastosowaniach Micro-Hybrid zapewniająca długi okres działania akumulatora
- całkowita bezobsługowość
- bardzo niskie samo-rozładowanie dzięki zastosowaniu technologii wapniowej
- wskaźnik poziomu elektrolitu
- adapter na dolnych mocowaniach
Specyfikacja produktu:
| Przeznaczenie: | Akumulator rozruchowy |
| Producent: | MOLL |
| Nr modelu: | 82 052 |
| Kod EAN: | 4027701820528 |
| Technologia: | EFB |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Pojemność nominalna: | 52Ah |
| Prąd rozruchowy wg EN: | 520A |
| Wymiary [długość/szerokość/wysokość]: | 207/175/190mm |
| Położenie bieguna dodatniego [+]: | prawy ''+" |
| Waga: | 14,7 kg |
| Gwarancja: | 3 lata |
Tylko odbiór osobisty ! Akumulatorów nie wysyłamy !

Moll Batterien to niemiecka marka akumulatorów klasy premium. Produkowana jest od ponad siedemdziesięciu lat w bawarskim mieście Bad Staffelstein przez Akkumulatorenfabrik MOLL GmbH + Co. KG. Wysoka jakość produkowanych akumulatorów zaowocowała tym że na chwilę obecną większość produkcji trafia na rynek OE, czyli na pierwsze wyposażenie nowych samochodów. Wśród firm, które zaufały niemieckiej jakości akumulatorów Moll, są między innymi: Volkswagen, Audi, Porsche, Mercedes, Daimler, Man, Leibherr i wiele innych.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.