Linka holownicza (pleciona) DMC do 2500 kg 5m (hak+hak)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: AMIO/ G07998
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Linka holownicza (pleciona) Titanium DMC do 2500 kg 5m
Lina holownicza, wykonana z mocnego i odpornego na pękanie bardzo dobrej jakości polipropylenu. Doskonale nadaje się do holowania za pomocą samochodu innych samochodów, przyczep, motocykli, quadów i innych pojazdów.
Bardzo mocne haki wykonane ze stali, wyposażone w zabezpieczenie przed wypięciem. Materiał pasa posiada dodatkowe przeszycia wzmacniające, spełnia wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa.
Haki posiadają system szybkiego zapinana - wystarczy w odpowiednim miejscu w samochodzie zapiać hak i gotowe. Wyposażone w system zabezpieczający przed przypadkowym odpięciem liny holowniczej. Haki wykonane z grubej stali, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i zapewniają maksimum bezpieczeństwa użytkowania.
Posiada POZYTYWNĄ OPINIĘ oraz CERTYFIKAT Przemysłowego Instytutu Motoryzacji w Warszawie (PIMOT).
Parametry linki znacznie przewyższają wymagania normy.
Dodatkowo wyposażona jest w osłonki na hak zmniejszające możliwość przetarcia oraz mocniejsze haki i sznur.
| Nazwa produktu: | Lina holownicza pleciona |
| Producent: | Godmar Car Accessories |
| Kod produktu: | G07998 |
| Kod EAN: | 5905344079987 |
| DMC holowanego pojazdu: | do 2500 kg |
| Materiał: | Linka polipropylenowa |
| Waga: | 1,20 kg |
| Kolor linki: | Niebieska |
| Długość linki: | 5 m |
| Rodzaj zaczepu: | Hak |
| Wykonana zgodnie z normą: | WT/008/PIMOT/14 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.