Kostka montażowa uniwersalna Romix A53853
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMA53853
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa uniwersalna ROMIX A53853
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | A53853 |
| Kod EAN: | 5907626806960 |
| Wymiar A: | 9,4 mm |
| Wymiar B: | 9,4 mm |
| Wymiar C: | 3,0 mm |
| Wymiar d: | |
| Wymiar F: | 6,6 mm |
| Wymiar G: | 7,2 mm |
| Wymiar H: | 15,5 mm |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.