Kostka montażowa Romix C60672
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60672
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa ROMIX C60672
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | C60672 |
| Kod EAN: | 5907626816778 |
| Wymiar A: | 14,7 mm |
| Wymiar B: | |
| Wymiar C: | 7,5 / 7,2 mm |
| Wymiar F: | 7,0 mm |
| Wymiar G: | 7,0 mm |
| Wymiar H: | 13,7 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Audi | 80 A4; | mocowanie zderzaków |
| Audi | Q5, Q7 05-09; | mocowanie nadkoli |
| Seat | Alhambra 11>, Altea; | mocowanie nadkoli |
| Seat | Arosa 00-04, | mocowanie nadkoli |
| Seat | Cordoba 03-09; | mocowanie zderzaków |
| Seat | Ibiza 02> | mocowanie zderzaków i nadkoli |
| Seat | Altea, Arosa 00-04; | mocowanie nadkoli |
| Seat | Cordoba 99-09 | mocowanie zderzaków |
| Seat | Ibiza 02> | mocowanie zderzaków i nadkoli |
| Seat | Leon 99-13; | mocowanie zderzaków i nadkoli |
| Seat | Toledo 05-09; | mocowanie nadkoli |
| Skoda | Fabia 00-08, | mocowanie zderzaków |
| Skoda | Octavia I, II, III | mocowanie nadkoli |
| Skoda | Romster | mocowanie nadkoli |
| VW | Caddy 04>; | mocowanie nadkoli |
| VW | Golf IV, Golf V, Golf VI; | mocowanie nadkoli |
| VW | Jetta 05-10, Lupo | mocowanie nadkoli i zderzaków |
| VW | New Beetle, Polo 01-09; | mocowanie nadkoli |
| VW | Passat B6, Polo 95>; | mocowanie nadkoli |
| VW | Scirocco 09-17; | mocowanie nadkoli |
| VW | Tiguan; | mocowanie nadkoli |
| VW | Touran 03-09; | mocowanie nadkoli |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.