Kostka montażowa Romix C60100
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60100
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa ROMIX C60100
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | C60100 |
| Kod EAN: | 5907626823400 |
| Wymiar A: | 20 mm |
| Wymiar B: | 12 mm |
| Wymiar C: | 4,2 mm |
| Wymiar d: | 5,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 5 F10 | mocowanie zderzaków |
| BMW | 7 F01 | mocowanie zderzaków |
| BMW | X3 E83 | mocowanie zderzaków |
| Opel | Astra H, J | mocowanie nadkoli i nadkoli |
| Opel | Corsa D | mocowanie zderzaków |
| Opel | Insignia | mocowanie zderzaków i nadkoli |
| Opel | Meriva B | mocowanie zderzaków i nadkoli |
| Opel | Signum | mocowanie zderzaków i nadkoli |
| Opel | Vectra C | mocowanie zderzaków i nadkoli |
| Opel | Zafira B | mocowanie zderzaków i nadkoli |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.