Kostka montażowa Romix B24370
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB24370
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa ROMIX B24370
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | B24370 |
| Kod EAN: | 5907626812367 |
| Wymiar A: | 17,0 mm |
| Wymiar B: | |
| Wymiar C: | 4,9 mm |
| Wymiar d: | |
| Wymiar F: | 9,0 mm |
| Wymiar G: | 9,0 mm |
| Wymiar H: | 16,2 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Hyundai | Accent 06-10; | mocowanie zderzaków |
| Hyundai | Elantra 06-10; | mocowanie zderzaków |
| Hyundai | Santa FE 00-06 | mocowanie zderzaków |
| Hyundai | Tucson 04-10; | mocowanie zderzaków |
| KIA | Ceed 06-12; | mocowanie zderzaków |
| KIA | Cerato 03-08; | mocowanie zderzaków |
| KIA | Optima 05-10; | mocowanie zderzaków |
| KIA | Rio 00-05; | mocowanie zderzaków |
| KIA | Spostgate 04-10; | spinki bagażnika |
| Lexus | IS200/300 99-05; | mocowanie zderzaków |
| Lexus | IS250/350 05-13; | mocowanie listew progowych |
| Lexus | LS460/600 06-10; | mocowanie listew progowych |
| Mitsubishi | Colt 96-04; | mocowanie zderzaków |
| Mitsubishi | Galant 06-10; | mocowanie zderzaków |
| Mitsubishi | Lancer 07-> | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Mitsubishi | Pajero 99 -06 | mocowanie zderzaków |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.