Kostka montażowa Romix B14695
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB14695
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa ROMIX B14695
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | B14695 |
| Kod EAN: | 5907626807400 |
| Wymiar A: | 16,1 mm |
| Wymiar B: | |
| Wymiar C: | 3,9 mm |
| Wymiar d: | |
| Wymiar F: | 8,5 mm |
| Wymiar G: | 8,5 mm |
| Wymiar H: | 17,2 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | Accord 90-98; | spinki bagażnika, tapicerki bocznej, klapy tylnej |
| Honda | Civic 01-11 | spinki bagażnika, tapicerki bocznej, klapy tylnej |
| Honda | CR-V 07-12; HRV | spinki bagażnika, tapicerki bocznej, klapy tylnej |
| Honda | Logo | spinki bagażnika, tapicerki bocznej, klapy tylnej |
| Mitsubishi | różne | spinki bagażnika, tapicerki bocznej, klapy tylnej, zakola |
| Nissan | Sunny 95-98 | deska rozdzielcza |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.