Kostka montażowa Romix 15506
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM15506
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa ROMIX 15506
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | 15506 |
| Kod EAN: | 5907626802368 |
| Wymiar A: | 12,1 mm |
| Wymiar B: | |
| Wymiar C: | 4,0 mm |
| Wymiar d: | 3,3 mm |
| Wymiar F: | 7,5 mm |
| Wymiar G: | 6,7 mm |
| Wymiar H: | 15,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Skoda | Fabia 00-08; | spinki mocowań pod silnikiem i podwoziem |
| Skoda | Fabia 07>; | spinki mocowań pod silnikiem i podwoziem + zakola |
| Skoda | Super B 08> | spinki mocowań pod silnikiem i podwoziem + zakola |
| VW | Fox | spinki nadkoli |
| VW | Tiguan 16> | mocowanie zderzków - wspornik zderzaka przedniego |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.