Kostka montażowa Romix 15502
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM15502
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa ROMIX 15502
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | 15502 |
| Kod EAN: | 5907626802337 |
| Wymiar A: | 11,8 mm |
| Wymiar B: | |
| Wymiar C: | fi - 3,9 mm |
| Wymiar F: | 7,6 mm |
| Wymiar G: | 6,7 mm |
| Wymiar H: | 12,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Audi | różne modele | wiele zastosowań |
| Seat | Alhambra 96-10 | mocowanie nadkoli |
| Seat | Cordoba 93-02; | mocowanie nadkoli |
| Seat | Ibiza 02-08 | mocowanie nadkoli |
| Seat | Leon 99-05; | mocowanie nadkoli |
| Seat | Toledo 92-04; | mocowanie nadkoli |
| Skoda | Super B | mocowanie osłon pod silnikiem |
| Skoda | Octavia I, II, III | mocowanie osprzętu w komorze silnika |
| Skoda | Romster | mocowanie osłon pod silnikiem |
| VW | Caddy 96-03; | mocowanie nadkoli |
| VW | Golf II. Golf III; | mocowanie nadkoli |
| VW | Jetta 05-10, Lupo | mocowanie nadkoli i zderzaków |
| VW | LT | spinki oświetlenia |
| VW | Passat B3, B4 | mocowanie nadkoli |
| VW | Sharan 96-10; | mocowanie nadkoli |
| VW | Vento | mocowanie nadkoli |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.