Kostka montażowa Romix 15253
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM15253
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa ROMIX 15253
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | 15253 |
| Kod EAN: | 5907626802252 |
| Wymiar A: | 14,5 mm |
| Wymiar B: | 12,8 mm |
| Wymiar C: | 3,9 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar F: | 9,4 mm |
| Wymiar G: | 12,6 mm |
| Wymiar H: | 12,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Ford | Cougar; | spinki mocowania reflektora |
| Ford | Fiesta 76-96; | spinki mocowania reflektora |
| Ford | Ka 97-03, Mondeo 92-00 | spinki mocowania reflektora |
| Ford | Puma 97-01; | spinki mocowania reflektora |
| Mercedes | różne; | spinki mocowania osłon pod silnikiem |
| Opel | różne; | spinki mocowania osłon pod silnikiem |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.