Kostka montażowa Romix 15052
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM15052
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kostka montażowa ROMIX 15052
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kostka montażowa |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | 15052 |
| Kod EAN: | 5907626802214 |
| Wymiar A: | 16,6 mm |
| Wymiar B: | 9,8 mm |
| Wymiar C: | 11×2,4 mm |
| Wymiar F: | 12,6 mm |
| Wymiar G: | 7,4 mm |
| Wymiar H: | 8,5 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Alfa Romeo | różne modele; | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Citroen | różne modele; | wiele zastosowań |
| Citroen | Jumpy III | mocowanie listew progowych |
| Fiat | różne modele; | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Lacia | różne modele; | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| Peugeot | Expert I II, Partner do 2008 | mocowanie listew progowych |
| Renault | różne modele; | mocowanie osłon bagażnika |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.