Kołek rozporowy Romix C70562
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC70562
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C70562
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C70562 |
| Kod EAN: | 5907626822519 |
| Wymiar A: | 18,3mm |
| Wymiar B: | 8,2 mm |
| Wymiar C: | 15,8 mm |
| Wymiar d: | 2,9 mm |
| Wymiar H: | 23,2 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
Zastosowania:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Chrysler | wiele modele | wiele zastosowań |
| Dodge | Chalenger 15-23 | mocowanie zderzaków |
| Dodge | Charger 10-23 | mocowanie zderzaków |
| Dodge | Durango 10> | mocowanie osłon silnika |
| Dodge | Journey | mocowanie zderzaków |
| Dodge | różne modele | wiele zastosowań |
| Fiat | Fremont | mocowanie osłon silnika |
| Jeep | Grand Cheroke 13-21 | mocowanie zderzaków |
| Lancia | Thelma | mocowanie zderzaków |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.