Kołek rozporowy Romix C70544
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC70544
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C70544
Romix C70544 kołek rozporowy Skoda, VW AUTOSHOP Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołek rozporowy |
| Numer katalogowy: | C70544 |
| Kod EAN: | 5907626822335 |
| Wymiar A: | 22,1 mm |
| Wymiar B: | 7,4 mm |
| Wymiar C: | 5,6 mm |
| Wymiar d: | 1,9 mm |
| Wymiar H: | 9,8 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Skoda | Citigo | montaż słupków wewnętrznych |
| Skoda | Rapid | montaż słupków wewnętrznych |
| VW | Jetta 2011 - 2018 | montaż słupków wewnętrznych |
| VW | Polo 2009 - 2015 | montaż słupków wewnętrznych |
| VW | Upi | montaż słupków wewnętrznych |
| VW | Vento | montaż słupków wewnętrznych |
| VW | Legacy 03-14 | montaż słupków wewnętrznych |
| VW | Outback 05> | montaż słupków wewnętrznych |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.