Kołek rozporowy Romix C70521
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C70521
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C70521
Kołek Romix C70521 mocowanie osłon i osprzętu w komorze silnika Subaru. AUTOSHOP Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C70521 |
| Kod EAN: | 5907626822106 |
| Wymiar A: | 20,0 mm |
| Wymiar B: | 6,8 mm |
| Wymiar C: | 13,0 mm |
| Wymiar d: | 3,8 mm |
| Wymiar H: | 12,9 mm |
| Średnica otworu: | 7,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Subaru | Forester 07-18; | osprzęt w komorze silnika |
| Subaru | Impreza 07-22 | osprzęt w komorze silnika |
| Subaru | Legacy 09-14 | osprzęt w komorze silnika |
| Subaru | Outback 09> | osprzęt w komorze silnika |
| Subaru | XV 12-17 | osprzęt w komorze silnika |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.