Kołek rozporowy Romix C60459
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60459
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C60459
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C60459 |
| Kod EAN: | 5907628618325 |
| Wymiar A: | 19,0 mm |
| Wymiar B: | 6,8 mm |
| Wymiar C: | |
| Wymiar d: | 4,2 mm |
| Wymiar H: | 9,5 mm |
| Średnica otworu: | 7,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Lexus | LS 460/600 06-10 | osprzęt w komorze silnika |
| Lexus | IS250/350 05-13 | osprzęt w komorze silnika |
| Toyota | Auris 06-12 | osprzęt w komorze silnika |
| Toyota | Avensis 06-18 | osprzęt w komorze silnika |
| Toyota | Camry 06-11 | osprzęt w komorze silnika |
| Toyota | Corolla 08-13 | osprzęt w komorze silnika |
| Toyota | Land Crusier 120 02-07 | osprzęt w komorze silnika |
| Toyota | Land Crusier 200 07> | osprzęt w komorze silnika |
| Toyota | Prius 09> | osprzęt w komorze silnika |
| Toyota | Verso 09> | osprzęt w komorze silnika |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.