Kołek rozporowy Romix C10145
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10145
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek ROMIX C10145
Romix C10145 mocowanie nadkoli, atrapy, osłon silnika i bagażnika
AUTOSHOP Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C10145 |
| Kod EAN: | 5907626814958 |
| Wymiar A: | 15,0 mm |
| Wymiar B: | 6,0 mm |
| Wymiar C: | 11,0 mm |
| Wymiar d: | 2,2 mm |
| Wymiar H: | 10,0 mm |
| Średnica otworu: | 6,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Mitsubishi | ASX 10> | spinka nadkoli |
| Mitsubishi | Colt 96-04 | spinka bagażnika |
| Mitsubishi | Galant 06-10 | spinka bagażnika |
| Mitsubishi | Lancer 03> | spinka nadkoli |
| Mitsubishi | Outlander 01-12 | spinka nadkoli |
| Subaru | Forester 97-07 | spinki atrapy, podszybia i listew |
| Subaru | Legacy 03-14 | spinki podszybia i listew |
| Subaru | Outback 05> | spinki podszybia i listew |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.