Kołek rozporowy Romix C10130
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10130
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C10130
Romix C10130 - mocowanie wyciszenia silnika w samochodach marki BMW
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C10130 |
| Kod EAN: | 5907626812329 |
| Wymiar A: | 20,0 mm |
| Wymiar B: | 6,7 mm |
| Wymiar C: | 11,7 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar H: | 11,5 mm |
| Średnica otworu: | 6,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3' E30, E36, E46, E60 | wyciszenie pokrywy silnika |
| BMW | 5' E28, E34, E39, E60, F10 | wyciszenie pokrywy silnika |
| BMW | 7' E32, E38, E65 | wyciszenie pokrywy silnika |
| BMW | X3 F25 | wyciszenie pokrywy silnika |
| BMW | X5 E53, E70 | wyciszenie pokrywy silnika |
| BMW | X6 E71 | wyciszenie pokrywy silnika |
| BMW | Z3, Z4, Z8 | wyciszenie pokrywy silnika |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.