Kołek rozporowy Romix C10129
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C10129
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C10129
Kołek rozporowy ROMIX C10129 - wiele zastosowań. AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C10129 |
| Kod EAN: | 5907626812312 |
| Wymiar A: | 20,0 mm |
| Wymiar B: | 8,3 mm |
| Wymiar C: | 14,6 mm |
| Wymiar d: | 2,6 mm |
| Wymiar H: | 21,5 mm |
| Średnica otworu: | 8,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Audi | A4 B6, A4 B7, | spinki osłon pod silnikiem |
| Audi | A5, A6 C6, | spinki osłon pod silnikiem |
| Audi | Q5 | spinki osłon pod silnikiem |
| Audi | TT 06> | spinki osłon pod silnikiem |
| Mazda | różne modele | wiele zastosowań |
| Mitsubishi | różne modele | wiele zastosowań |
| Nissan | różne modele | wiele zastosowań |
| Seat | Altea, Leon 05-13 | spinki osłon pod silnikiem |
| Suzuki | różne modele | wiele zastosowań |
| Toyota | różne modele | wiele zastosowań |
| VW | Golf V, VI, | spinki osłon pod silnikiem |
| VW | Jetta 05-10, Passat B6 | spinki osłon pod silnikiem |
| VW | Tiguan, Touran 03-09 | spinki osłon pod silnikiem |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.