Kołek rozporowy Romix C10128
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C10128
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C10128
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C10128 |
| Kod EAN: | 5907626812305 |
| Wymiar A: | 17,7 mm |
| Wymiar B: | 8,0 mm |
| Wymiar C: | 10,1 mm |
| Wymiar d: | 2,6 mm |
| Wymiar H: | 12,0 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Dacia | Logan / Sandero | osprzęt w komorze silnika |
| Nissan | Note E11 | osprzęt w komorze silnika |
| Nissan | Qashqai 07 - 11 | osprzęt w komorze silnika |
| Renault | Clio I II III | osprzęt w komorze silnika |
| Renault | Espace IV | osprzęt w komorze silnika |
| Renault | Kango I | osprzęt w komorze silnika |
| Renault | Master I II | osprzęt w komorze silnika |
| Renault | Megane I II Scenic | osprzęt w komorze silnika |
| Renault | Modus Safrane | osprzęt w komorze silnika |
| Renault | Scenic II Trafic II | osprzęt w komorze silnika |
| Renault | Twingo | osprzęt w komorze silnika |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.