Kołek rozporowy Romix C10120
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10120
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C10120
Romix C10120 - wiele zastosowań w samochodach azjatyckich
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | C10120 |
| Kod EAN: | 5907626810714 |
| Wymiar A: | 14,8 mm |
| Wymiar B: | 6,8 mm |
| Wymiar C: | 5,3 mm |
| Wymiar d: | 1,5 mm |
| Wymiar H: | 8,2 mm |
| Średnica otworu: | 6,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: mocowanie |
| Hyundai | Accent 99> | podszybie listwy i jego elementy |
| Hyundai | Elantra 00-10 | podszybie listwy i jego elementy |
| Hyundai | i20 08-12 | podszybie listwy i jego elementy |
| Hyundai | i30 07-11 | podszybie listwy i jego elementy |
| Hyundai | ix35/Tucson 10-15 | podszybie listwy i jego elementy |
| Hyundai | Santa Fe 06-12 | podszybie listwy i jego elementy |
| Hyundai | Sonata 98-12 | podszybie listwy i jego elementy |
| Kia | Ceed 06-12 | podszybie listwy i jego elementy |
| Kia | Rio 04> 05-11 | podszybie listwy i jego elementy |
| Mitsubishi | ASX 10>, | spinki bagażnika |
| Mitsubishi | Outlander 01-12 | spinki bagażnika |
| Mitsubishi | Lancer 03-08 | spinki bagażnika |
| Mitsubishi | Galant 00-10 | mocowanie zderzaków |
| Subaru | Impreza 92-02 | spinki nadkoli |
| Suzuki | Baleo 95-03 | spinki nadkoli |
| Suzuki | Grand Vitara 05> | podszybie listwy i jego elementy |
| Suzuki | Grand Vitara XL7 07> | podszybie listwy i jego elementy |
| Suzuki | Ignis 00-06 | podszybie listwy i jego elementy |
| Suzuki | Swift 96-10 | spinki nadkoli |
| Suzuki | Vitara 88-05 | podszybie listwy i jego elementy |
| Suzuki | Vagon R+ | podszybie listwy i jego elementy |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.