Kołek rozporowy Romix C10032
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10032
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C10032
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C10032 |
| Kod EAN: | 5907626805512 |
| Wymiar A: | 20,3 mm |
| Wymiar B: | 8,0 mm |
| Wymiar C: | 15,3 mm |
| Wymiar d: | 2,4 mm |
| Wymiar H: | 14,1 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Audi | A8 D2, A8 D3 | spinki bagażnika |
| BMW | 3 E30, 3 E36 | spinki bagażnika |
| BMW | 3 E46, 3 E90 | spinki bagażnika |
| BMW | 5 E34, 5 E39, 5 E60 | spinki bagażnika |
| BMW | 5 F10, 7 E 65, 7 F01 | spinki bagażnika |
| BMW | X1 E83, X1 E84 | spinki bagażnika |
| BMW | X3 E83, X3 F25 | spinki bagażnika |
| BMW | X5 E53, X5 E70 | spinki bagażnika |
| BMW | Z1, Z8 | mocowanie osłon pod silnikiem |
| Mercedes | Sprinter | osprzęt w komorze silnika |
| Mercedes | Viano | osprzęt w komorze silnika |
| Mercedes | Vito | spinki bagażnika |
| Mercedes | W123, W124, W140 | spinki bagażnika |
| Mercedes | W201, W202, W203, W204 | spinki bagażnika |
| Mercedes | W210, W211, | osprzęt w komorze silnika |
| Mercedes | W220 | spinki bagażnika |
| Mini | Clubman 06-10 | mocowanie zderzaków |
| Mini | Coper&One 06-10 | mocowanie zderzaków |
| Mini | Countryman 10-13 | spinki nadkoli |
| Mini | Paceman 12-16 | spinki nadkoli |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.