Kołek rozporowy Romix C10006
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10006
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C10006
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C10006 |
| Kod EAN: | 5907626808070 |
| Wymiar A: | 19,7 mm |
| Wymiar B: | 5,8 mm |
| Wymiar C: | 3,3 mm |
| Wymiar d: | 2,1 mm |
| Wymiar H: | 14,8 mm |
| Średnica otworu: | 6,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3 E36, | spinki mocowania zderzaków |
| BMW | 3 E46, | spinki mocowania zderzaków |
| BMW | 5 E34, | spinki mocowania zderzaków |
| BMW | X5 E53 | spinki mocowania zderzaków |
| BMW_MOTO | K589 (K1200RS, K1200LT) | spinki motocyklowe |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.