Kołek rozporowy Romix C10005
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC10005
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C10005
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C10005 |
| Kod EAN: | 5907626808063 |
| Wymiar A: | 19,0 mm |
| Wymiar B: | 5,7 mm |
| Wymiar C: | 7,9 mm |
| Wymiar d: | 1,7 mm |
| Wymiar H: | 16,5 mm |
| Średnica otworu: |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3 E46, 5 E39, 7 E39 | spinki mocowania zderzaków |
| BMW | 5 F10 | spinki wyciszenia pokrywy silnika |
| BMW | Z4 | spinki nadkoli |
| Mini | Clubman 06-10, Cooper&One 06-10; | spinki mocowania listew progowych |
| Mini | Cooper S 00-06, Cooper&One 00-06 | spinki bagażnika |
| Opel | Astra G, Astra H, Corsa C, | spinki mocowania zderzaków |
| Opel | Meriva A, Meriva B, Signum | spinki mocowania zderzaków |
| Opel | Vectra B, Vectra C | spinki mocowania zderzaków |
| Opel | Zafira A, Zafira B | spinki mocowania zderzaków |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.