Kołek rozporowy Romix B24649
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: B24649
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX B24649
Kołek rozporowy Romix B24649 - montaż osprzętu. Lexus, Suzuki, Toyota, Volvo. AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | B24649 |
| Kod EAN: | 5907626812398 |
| Wymiar A: | 17,0 mm |
| Wymiar B: | 7,7 mm |
| Wymiar C: | 5,9 mm |
| Wymiar d: | 2,7 mm |
| Wymiar H: | 15,0 mm |
| Średnica otworu: | 7,5 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Suzuki | MOTO | spinki motocyklowe |
| Toyota | Auris 06-12 | podszybie i listwy |
| Toyota | Avensis 03-08 | spinki bagażnika |
| Toyota | Avensis 08-12 | podszybie i listwy |
| Toyota | Prius 03-09 | podszybie i listwy |
| Toyota | Verso 09-18 | podszybie i listwy |
| Toyota | Yaris 05-11 | podszybie i listwy |
| Volvo | 940, 960 | spinki bagażnika |
| Volvo | S60 00-10 | mocowanie zderzaków |
| Volvo | S80 99-07 | mocowanie zderzaków |
| Volvo | XC 70 00> | mocowanie zderzaków |
| Volvo | XC 90 | mocowanie zderzaków |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.