Kołek rozporowy Romix B23144
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB23144
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX B23144
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Spinki |
| Numer katalogowy: | B23144 |
| Kod EAN: | 5907626811483 |
| Wymiar A: | 16,0 mm |
| Wymiar B: | 7,7 mm |
| Wymiar C: | 6,8 mm |
| Wymiar d | 2,7 mm |
| Wymiar H: | 12,6 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | Accord 98-02 | spinka bagażnika |
| Honda | Civic 95-00 | spinka bagażnika |
| Mitsubishi | Pajero 91-00 | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.