Kołek rozporowy Romix B22626
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB22626
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX B22626
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | B22626 |
| Kod EAN: | 5907626805390 |
| Wymiar A: | 17,8 mm |
| Wymiar B: | 8,6 mm |
| Wymiar C: | 14,0 mm |
| Wymiar d: | 2,2 mm |
| Wymiar H: | 28,3 mm |
| Średnica otworu: | 9,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Toyota | Auris 06-12; | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Avensis 03-18; | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Aygo 05-14; | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Celica 99-05; | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Corolla 02-08; | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Land Crusier 98-17; | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Previa 00-19, | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Prius 00-15; | mocowanie zderzaków |
| Toyota | RAV 4 05-12; | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Sienna 10> | mocowanie zderzaków |
| Toyota | Yaris 99-20; | mocowanie zderzaków |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.