Kołek rozporowy Romix B22136
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB22136
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Kołek rozporowy ROMIX B22136
Romix B22136 Kołek mocowania zderzaka - Kia Hyundai Mazda
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | B22136 |
| Kod EAN: | 5907626806786 |
| Wymiar A: | 29,2×20,0 mm |
| Wymiar B: | 9,5 mm |
| Wymiar C: | 14,6 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar H: | 20,4 mm |
| Średnica otworu: | 9,5 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Hyundai | Getz | mocowanie zderzaków |
| Hyundai | Sonata 1995 - 2005 | mocowanie zderzaków |
| Kia | Cerato 2003 - 2008 | mocowanie zderzaków |
| Kia | Carnival 1999 - 2006 | mocowanie zderzaków |
| Kia | Picanto 2004 - 2010 | mocowanie zderzaków |
| Kia | Rio 2000 - 2011 | mocowanie zderzaków |
| Kia | Sorento 2002 - 2009 | mocowanie zderzaków |
| Mazda | 3 | mocowanie zderzaków |
| Mazda | 323 | mocowanie zderzaków |
| Mazda | 626 | mocowanie zderzaków |
| Mazda | CX - 9 | mocowanie zderzaków |
| Mazda | MPV 1999 - 2006 | mocowanie zderzaków |
| Mazda | Xedos - 6 | mocowanie zderzaków |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.