Kołek rozporowy Romix B22090
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB22090
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX B22090
Kołek mocowana nadkoli i osłon pod silnikiem - Citroën, Lexus, Peugeot, Toyota
AUTOSHOP - Warszawa
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołek |
| Numer katalogowy: | B22090 |
| Kod EAN: | 5907626804348 |
| Wymiar A: | 20,0 mm |
| Wymiar B: | 6,9 mm |
| Wymiar C: | 13,9 mm |
| Wymiar d: | 2,4 mm |
| Wymiar H: | 8 mm |
| Średnica otworu: | 7,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Citroen | C1 | spinki osłon po silnikiem |
| Lexus | GS300/400/430 97-05 | spinki osłon po silnikiem |
| Lexus | IS200/300 99-05, IS250/350 05> | spinki nadkoli |
| Lexus | LS430 00-06, LS460/600 6-10 | spinki nadkoli |
| Peugeot | 107 | spinki osłon po silnikiem |
| Toyota | Auris 06-12, Avensis 97-08, | spinki nadkoli |
| Toyota | Avensis Verso 03-08 | spinki nadkoli |
| Toyota | Aygo 05-14 | spinka nadkoli |
| Toyota | Camry 96-11, | spinki nadkoli |
| Toyota | Corolla 97-13, Corolla Verso 01-09 | spinki nadkoli |
| Toyota | Hiace 95>, | spinki nadkoli |
| Toyota | Land Crusier 120 02-07 | spinki nadkoli |
| Toyota | Land Crusier 200 07> | spinki nadkoli |
| Toyota | Land Crusier Prado 09> | spinki nadkoli |
| Toyota | Previa 00> | spinki nadkoli |
| Toyota | RAV-4 05-12, | spinki nadkoli |
| Toyota | Urban Crusier | spinki nadkoli |
| Toyota | Verso 09> | spinki nadkoli |
| Toyota | Yaris 99> | spinki nadkoli |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.