Kołek rozporowy Romix B22089
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB22089
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX B22089
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołek |
| Numer katalogowy: | B22089 |
| Kod EAN: | 5907626804331 |
| Wymiar A: | 17,9 mm |
| Wymiar B: | 9,6 mm |
| Wymiar C: | 13,5 mm |
| Wymiar d: | 3,2 mm |
| Wymiar H: | 15,2 mm |
| Średnica otworu: | 9,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | Accord 08> | mocowanie nadkoli |
| Honda | Civic 06-11 | mocowanie osłon po silnikiem |
| Honda | CRV 07-12 | mocowanie nadkoli |
| Honda | CRV 12> | mocowanie osłon po silnikiem |
| Honda | FR-V | mocowanie atrapy |
| Honda | Odyssey 05-11 | mocowanie atrapy |
| Nissan | Almera N15, N16 | mocowanie zderzaków |
| Nissan | Murano 02> | mocowanie zderzaków |
| Nissan | Pathfinder R50, R51 | mocowanie zderzaków |
| Nissan | Patrol Y61 97-13 | mocowanie zderzaków |
| Nissan | Priemera P11, P12 | mocowanie zderzaków |
| Nissan | Qashqai 07-13 | mocowanie zderzaków |
| Nissan | Terano II 93-03 | mocowanie zderzaków |
| Nissan | X-trail 01-13 | mocowanie zderzaków |
| Subaru | Forester 97-07 | spinki nadkoli |
| Subaru | Impreza 00-07 | spinki nadkoli |
| Subaru | Impreza 92-02 | mocowanie osłon po silnikiem |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.