Kołek rozporowy Romix B22088
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB22088
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX B2208
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołek |
| Numer katalogowy: | B22088 |
| Kod EAN: | 5907626804331 |
| Wymiar A: | 20,0 mm |
| Wymiar B: | 7,9 mm |
| Wymiar C: | 11,8 mm |
| Wymiar d: | 2,8 mm |
| Wymiar H: | 88 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Mitsubishi | ASX 10> | mocowanie osłon po silnikiem |
| Mitsubishi | Galant 96 - 06 | mocowanie zderzaków |
| Mitsubishi | Lancer 03> | mocowanie osłon po silnikiem |
| Mitsubishi | Outlander 6-12 | mocowanie zderzaków |
| Nissan | Almera N15, N16 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Micra K11 K12 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Murano 02> | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Navara 04-13 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Note E11 06-13 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Pathfinder R50, R51 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Patrol Y61 97-13 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Priemera P10, P11, P12 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Qashqai 07-13 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | Terano II 93-03 | mocowanie nadkoli |
| Nissan | X-trail 01-13 | mocowanie nadkoli |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.