Kołek rozporowy Romix B19239
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB19239
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX B19239
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | B19239 |
| Kod EAN: | 5907626807721 |
| Wymiar A: | 19,8 mm |
| Wymiar B: | 7,8 mm |
| Wymiar C: | 14,7 mm |
| Wymiar d: | 3,0 mm |
| Wymiar H: | 12,0 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | Accord 03-07 | spinka nadkoli, atrapa, podszybie przedniej szyby |
| Honda | Accord 08> | spinka nadkoli, atrapa, podszybie przedniej szyby |
| Honda | Accord 98-02 | spinka nadkoli, osłona pod silnikiem |
| Honda | City 01-11 | spinka nadkoli |
| Honda | Civic 95-11 | spinka nadkoli |
| Honda | CR-V 97-06 | spinka nadkoli |
| Honda | CR-V 07-12 | spinka nadkoli i osłon pod silnikiem |
| Honda | FR-V | spinka nadkoli |
| Honda | HR-V; | spinka nadkoli |
| Honda | Jazz 02-08 | spinka nadkoli i osłon pod silnikiem |
| Honda | Odyssey 00-04 | spinka nadkoli |
| Honda | różne modele | spinki motocyklowe |
| Mitsubishi | Lancer 07> | podszybie listwy |
| Mitsubishi | Pajero | mocowanie listew progowych |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.