Kołek rozporowy Romix B16782
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB16782
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy Romix B16782
Kołek rozporowy Romix B16782 wiele modeli : Honda, Suzuki MOTO
AUTOSHOP - Warszawa Jugosłowiańska 11
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołek |
| Numer katalogowy: | B16782 |
| Kod EAN: | 5907626807493 |
| Wymiar A: | 19,2 mm |
| Wymiar B: | 7,9 mm |
| Wymiar C: | 6,8 mm |
| Wymiar d: | 2,2 mm |
| Wymiar H: | 13,4 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
Zastosowanie:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | Accord 1993 - 2007 | spinki mocowania błotników |
| Honda | City 2002 - 2008 | spinki mocowania błotników |
| Honda | Civic 2001 - 2011 | spinki mocowania błotników |
| Honda | CRV 2002 - 2006 | spinki mocowania błotników |
| Honda | FRV | spinki mocowania błotników |
| Honda | Jazz 2002 - 2008 | spinki mocowania błotników |
| Honda | Legend 2002 - 2012 | spinki bagażnika |
| Nissan | Primera | mocowanie zderzaków |
| Honda | X-tral 2001 - 2007 | mocowanie zderzaków |
| Suzuki - MOTO | wiele modeli | spinki motocyklowe |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.