Kołek rozporowy Romix B14697
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMB14697
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX B14697
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | B14697 |
| Kod EAN: | 5907626807424 |
| Wymiar A: | 13,9 mm |
| Wymiar B: | 7,2 mm |
| Wymiar C: | 9,8 mm |
| Wymiar d: | 1,7 mm |
| Wymiar H: | 12,5 mm |
| Średnica otworu: | 7 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Honda | Accord 93-98, | osprzęt w komorze silnika |
| Honda | Civic 90-05 | osprzęt w komorze silnika |
| Subaru | Forester 02-12, Impreza 07-11 | spinki nadkoli |
| Subaru | Impreza 00-07 | spinki pokrywy silnika |
| Subaru | Legacy 98-09, | spinki nadkoli |
| Subaru | Legacy 09> | spinki pokrywy silnika |
| Subaru | Outback 05> | spinki nadkoli |
| Subaru | Tribeca 07> |
spinki nadkoli |
| Toyota | Avensis Verso 03-08; | spinki bagażnika |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.