Kołek rozporowy Romix A16867
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMA16867
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX A16867
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | A16867 |
| Kod EAN: | 5907626806762 |
| Wymiar A: | 12,8 mm |
| Wymiar B: | 7,8 mm |
| Wymiar C: | 17,1 mm |
| Wymiar d: | 2,0 mm |
| Wymiar H: | 12,5 mm |
| Średnica otworu: | 7,5 mm |
Zastosowanie produktu:
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3 E36, | spinki bagażnika |
| BMW | 3 E46, | spinki mocowania boczków i poszyć tapicerki |
| BMW | 5 E39, | spinki bagażnika |
| BMW | 7 E65 | spinki bagażnika |
| BMW | X6 E71 | spinki bagażnika |
| Skoda | różne modele | różne zastosowania |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.