Kołek rozporowy Romix A13011
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMA13011
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX A13011
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | A13011 |
| Kod EAN: | 5907626806175 |
| Wymiar A: | 16,0 mm |
| Wymiar B: | 7,9 mm |
| Wymiar C: | |
| Wymiar d: | 1,9 mm |
| Wymiar H: | 11,8 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Ford | różne modele | wiele zastosowań |
| Mercedes | różne modele | spinki nadkoli |
| Opel | Astra F, G, H, | spinki nadkoli |
| Opel | Corsa A, B, C, D, | spinki nadkoli |
| Opel | Meriva A, B, | spinki nadkoli |
| Opel | Vectra B, C, | spinki nadkoli |
| Volvo | różne modele | wiele zastosowań |
| VW | różne modele | wiele zastosowań |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.