Kołek rozporowy Romix 605064
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM605064
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX C605064
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | C605064 |
| Kod EAN: | 5907626805932 |
| Wymiar A: | 14,8 mm |
| Wymiar B: | 6,3 mm |
| Wymiar C: | 7,9 mm |
| Wymiar d: | 2,5 mm |
| Wymiar H: | 15,1 mm |
| Średnica otworu: | 6,5 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Audi | A3 96-12; | spinki osłon pod tylną częścią nadwozia |
| Audi | A6 C6; | spinki osłon pod tylną częścią nadwozia |
| BMW | 3 E30, 3 E36 | spinki mocowania zderzaków |
| BMW | 3 E46 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| BMW | 3 E90; | mocowanie tylnej półki |
| BMW | 5 E34; | spinki bagażnika |
| BMW | 5 E39, 5 E60 | spinki mocowania zderzaków |
| BMW | 5 F10 | spinki osłon w komorze silnika |
| BMW | 7 E32 | mocowanie zderzaków |
| BMW | 7 E38 | mocowanie tylnej pólki |
| BMW | 7 E65 | mocowanie słupków wewnętrznych |
| BMW | 7 F01 | spinki osłon w komorze silnika |
| BMW | X3 E83 | spinki deski rozdzielczej i kabiny |
| BMW | X3 F25 | spinki bagażnika |
| BMW | X5 E53, X5 E70, X6 E71; | spinki osłon w komorze silnika |
| BMW | Z8 | spinki deski rozdzielczej i kabiny |
| BMW - MOTO | różne | różne zastosowania |
| Seat | Alteo, Leon 05-13, Toledo 05-09; | osprzęt w komorze silnika |
| Skoda | Octavia I Octavia II, Octavia III, | osprzęt w komorze silnika |
| Skoda | SuperB 08>, Yeti; | mocowanie zderzaków |
| VW | Caddy 04>, Golf IV, Golf V, Golf VI; | osprzęt w komorze silnika |
| VW | Jetta 05-10, Passat B6, Polo 01-09; | osprzęt w komorze silnika |
| VW | Sharan 96-00, T5, Touran 03-09; | osprzęt w komorze silnika |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.