Kołek rozporowy Romix 60002
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM60002
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX 60002
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | 60002 |
| Kod EAN: | 5907626805727 |
| Wymiar A: | 20,0 mm |
| Wymiar B: | 9,8 mm |
| Wymiar C: | 14,0 mm |
| Wymiar d: | 2,3 mm |
| Wymiar H: | 14 mm |
| Średnica otworu: |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Chevrolet | różne | mocowanie zderzaków |
| Chrysler | różne | wiele zastosowań |
| Daewoo | różne; | mocowanie zderzaków |
| GM | różne | wiele zastosowań |
| Honda | Accord 93-98, Accord 03> | spinki osłon pod silnikiem |
| Honda | Civic 06-11, CR-V 97-12 | spinki osłon pod silnikiem |
| Honda | Legend 96> Odysey 95> | spinki osłon pod silnikiem |
| Mini | Clubman 06-10, Cooper 00-06 |
spinki nadkoli |
| Minii | iCooper&One 00-10 | spinki nadkoli |
| Mini | Countryman 10-13 | spinki nadkoli |
| Mini | Pacemann 12-16 | spinki nadkoli |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.