Kołek rozporowy Romix 60001
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROM60001
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Kołek rozporowy ROMIX 60001
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Kołek rozporowy |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kołki |
| Numer katalogowy: | 60001 |
| Kod EAN: | 5907626805703 |
| Wymiar A: | 19,7 mm |
| Wymiar B: | 8,2 mm |
| Wymiar C: | 9,4 mm |
| Wymiar d: | 2,6 mm |
| Wymiar H: | 13 mm |
| Średnica otworu: | 8,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Chevrolet | różne | wiele zastosowań |
| Chrysler | różne | wiele zastosowań |
| Daewoo | różne; | wiele zastosowań |
| GM | różne | mocowanie zderzaków |
| Hyundai | Accent 99> | spinki nadkoli |
| Hyundai | Elantra 00-10 | spinki nadkoli |
| Hyundai | Getz, i10 07-12, i20 08.12> | spinki nadkoli |
| Hyundai | i30 07-11, i35/Tucson |
spinki nadkoli |
| Hyundai | i55 6-12, Santa Fe 00-12 | spinki nadkoli |
| Hyundai | Sonata 98-10; | spinki nadkoli |
| Kia | Carnival 99-10, Ceed 06-12, | spinki nadkoli |
| Kia | Cerato 03-08, Picanto 04-10, | spinki nadkoli |
| Kia | Rio 00-11, Sorento 02> | spinki nadkoli |
| Kia | Soul 08>, Sportage 04> | spinki nadkoli |
| Mazda | 626 92-01, Xedos 6, Xedos 9, | spinki osłon pod silnikiem |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.