Gniazdo montażowe Romix C60547
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60547
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Gniazdo montażowe ROMIX C60547
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Gniazdo montażowe |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Kostki |
| Numer katalogowy: | C60547 |
| Kod EAN: | 5907628620458 |
| Wymiar A: | 17,0 mm |
| Wymiar B: | 15,2 mm |
| Wymiar C: | 5,2/9,3 mm |
| Wymiar d: | 2,6 mm |
| Wymiar F: | 11,7 mm |
| Wymiar G: | 7,7 mm |
| Wymiar H: | 7,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| BMW | 3 E46; | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | 3 E90; | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
| BMW | 7 E65; | spinki deski rozdzielczej i kabiny |
| BMW | X3 E83; | spinki deski rozdzielczej i kabiny |
| BMW | X5 E53; | mocowanie boczków i poszyć tapicerskich |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.