Gniazdo montażowe Romix C60303
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: ROMC60303
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Gniazdo (blaszka) montażowe ROMIX C60303
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Gniazdo montażowe |
| Producent: | Romix |
| Linia: | Gniazdo |
| Numer katalogowy: | C60303 |
| Kod EAN: | 5907626823776 |
| Wymiar A: | 16,0 mm |
| Wymiar B: | 20,0 mm |
| Wymiar C: | 4,8 mm |
| Wymiar F: | 14,0 mm |
| Wymiar G: | 7,3 mm |
| Wymiar H: | 9,0 mm |
| Marka: | Model: | Zastosowanie: |
| Seat | Cordoba 03-09 | spinki osłon silnika, przednie błotniki |
| Seat | Ibiza 02-08; | spinki osłon silnika, przednie błotniki |
| Seat | Leon 99-05; | spinki osłon silnika, przednie błotniki |
| Seat | Toledo 99-04; | spinki osłon silnika, przednie błotniki |
| VW | Bora; | spinki osłon silnika, przednie błotniki |
| VW | Golf III, Golf IV, Golf V; | spinki osłon silnika, przednie błotniki |
| VW | Lupo, Passat B5, Vento; | spinki osłon silnika, przednie błotniki |
Bezpieczeństwo produktu
Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa
- Chronić przed dziećmi. Produkt zawiera małe elementy które mogą być zagrożeniem dla dzieci.
Osoba odpowiedzialna na terenie UE
Romix Company Sp. z o.o.
ul. Bakaliowa 5
05=080 Mościska, Polska
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.