Gaśnica samochodowa proszkowa 1kg
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: GAS/1KG
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Gaśnica samochodowa proszkowa 1 kg
Gaśnica proszkowa 1 kg stanowi podstawowe zabezpieczenie przeciwpożarowe dla Twojego auta.
Przeznaczona do zabezpieczania pojazdów osobowych, łodzi motorowych i żaglowych, przyczep kampingowych.
Przeznaczona jest do gaszenia pożarów w zarodku. Mały ciężar, uniwersalność, zastosowanie środka gaśniczego w postaci proszku oraz prostota działania umożliwiają użycie urządzenia przez osoby dorosłe bez specjalnego przeszkolenia.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Gaśnica samochodowa |
| Producent: | KZWM Ogniochron |
| Skutecznośc gaśnicza: | 21B C |
| Środek gaśniczy: | Proszek BC |
| Waga środka gaśniczego: | 1kg |
| Całkowita waga gaśnicy | 1,7kg |
| Wysokość/Średnica | 257mm/87mm |
| Max. napięcie gaszonego urządzenia: | 1000 V |
| Zakres max. temperatur stosowania: | -20C +60C |
| Gwarancja: | 5 lat |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.