Filtr powietrza MANN FILTER C37153
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: C37153
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Filtr powietrza Mann Filter C37153
Filtry powietrza MANN-FILTER charakteryzuje optymalna geometria plisy materiału filtracyjnego, która zapewnia maksymalną wydajność zatrzymywania zanieczyszczeń. Skutecznie filtruje szkodliwe cząsteczki, w tym kurz, pyłki, piasek, sadzę i wodę z powietrza wlotowego, zapewniając, że tylko czyste powietrze trafia do komory spalania silnika. Filtry powietrza powinny być regularnie wymieniane, zanieczyszczony filtr będzie utrudniał dopływ powietrza do silnika powodując spadek mocy i wzrost zużycia paliwa.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Filtr powietrza |
| Typ filtra: | Wkład |
| Producent: | Mann Filter |
| Numer katalogowy: | C37153 |
| Kod EAN: | 4011558164300 |
| Długość [mm]: | A-364 mm |
| Szerokość [mm]: | B-185 mm |
| Wysokość [mm]: | H-50 mm |
Odpowiedni do samochodów :
Audi: A3 (8L), TT I (8N);
Seat: Leon I, Toledo II
Skoda: Octavia I,
VW: Bora (1J2 1J6), Golf IV (1J1 1J5), New Beetle, Polo IV (9N)
Sprawdź czy filtr powietrza Mann Filter C37153 jest odpowiedni do marki i modelu twojego samochodu ![]()
![]()
Zapraszamy do korzystania z zakładki DOBIERZ FILTRY w celu samodzielnego doboru odpowiedniego filtra.
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.