Żarówka BOSCH 12V H21W 21W Pure Light
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1987302264
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis
Żarówka samochodowa oświetleniowa Bosch Pure Light H21W 12V 21W
Najczęstszym zastosowaniem żarówek H21W z tzw ''małym cokołem'' jest:
• światła kierunkowskazów
• świateł stop i cofania
• światło przeciwmgielne
Żarówki samochodowe Bosch H21W posiadają homologację, spełniają wymagania norm ECE i są certyfikowane według niemieckich standardów.
Żarówki samochodowe Bosch H21W zyskały popularność dzięki swojej niezawodności oraz najlepszemu stosunkowi jakości do ceny.
Cena za 1 sztukę.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Żarówka halogenowa H21W |
| Producent: | Bosch |
| Nr katalogowy: | 1987302264 |
| Numer EAN: | 4047024920514 |
| Linia: | Pure Light |
| Napięcie zasilające: | 12V |
| Moc: | 21W |
| Typ gniazda: | BAY9s |
| Homologacja ECE: | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu: | 10 |
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.