Filtr powietrza MEYLE MAF0137 (1121290010)
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: 1121290010
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Paczkomaty InPost 17,90 zł
-
Przesyłka kurierska DHL / InPost / UPS 19,90 zł
-
Odbiór osobisty Darmowa
Odbiór w sklepie stacjonarnym AUTOSHOP - ul. Jugosłowiańska 11, Warszawa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Zapytaj o produkt
Administratorem danych osobowych jest AUTOSHOP - Twój Sklep Motoryzacyjny. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Udostępnianie karty produktu
Opis

Filtr powietrza Meyle no. 112 129 0010
MEYLE to marka niemieckiej firmy Wulf Gaertner Autoparts AG z główną siedzibą w Hamburgu. Obecnie oferta Meyle to 15 600 pozycji części. W sprzedaży oferowane są tarcze i klocki hamulcowe, elementy układu zawieszenia tj. sworznie wahaczy, drążki kierownicze, a także filtry do samochodów osobowych; paliwa, powietrza, oleju oraz kabiny. Wszystkie filtry marki Meyle odznaczają się wysoką jakością, na którą bezpośredni wpływ mają stosowane przez firmę standardy produkcji. Filtr powietrza Meyle jest w stanie odseparować 99,8% pyłu, odporny jest na duże wahania temperatury, wilgoć, olej silnikowy oraz wysoką pulsację powietrza.
Specyfikacja produktu:
| Nazwa produktu: | Filtr powietrza |
| Typ filtra: | Wkład |
| Producent: | Meyle Germany |
| Numer katalogowy: | 112 129 0010 |
| Kod handlowy: | MOF0137 |
| Kod EAN: | 4040074085356 |
| Długość [mm]: | A-364 mm |
| Szerokość [mm]: | B-184,5 mm |
| Wysokość [mm]: | H-49 mm |
Odpowiedni do samochodów :
Audi: A3 (8L), TT I (8N);
Seat: Leon I, Toledo II
Skoda: Octavia I,
VW: Bora (1J2 1J6), Golf IV (1J1 1J5), New Beetle, Polo IV (9N)
Podane przykłady zastosowania filtra nie powinny być traktowane jako jedyne źródło informacji podczas doboru części zamiennych.
![]()
Zapraszamy do korzystania z zakładki DOBIERZ FILTRY w celu samodzielnego doboru odpowiedniego filtra
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.